třída Kopretiny Kopretiny

Výlet 2. budovy - Mlýn Dřevíček

2018

V úterý 19. června pojedeme na školkový výlet do mlýna Dřevíček.

Přiveďte děti do školky do 7,00 h.

Nedávejte dětem doma snídani, najíme se ve školce. Po prohlídce mlýna si opečeme špekáčky, oběd budou mít děti po návratu ve školce.

Prosíme, pokud si chcete vyzvednout děti po obědě, domluvte se individuálně s p. učitelkami. Cena výletu bude stržena z fondu.

V případě příznivého počasí půjdou děti z Kopretin do Velkého Dřevíče pěšky z Velkých Petrovic.

Děti s sebou potřebují:

• Batůžek
  • Dobře uzavíratelnou lahvičku s pitím (ne pitíčka ani cyklolahve!)
  • Špekáček, buřt (nakrojený)
  • Pečivo
  • Případně léky na nevolnost v podepsané krabičce (předejte p. učitelce)

Kopretiny ještě navíc:

• Pláštěnku
  • Pohodlnou obuv

Rozloučení s předškoláky - Pellyho domy

2018

Dopoledne 21. 6. zkouška, odpoledne 25.6 v 15:00 rozloučení. Děti předvedou krátký program a budou slavnostně pasovány na "školáky".  Společně s námi se slavnosti zúčastní také děti z MŠ při ZŠ Police n. M. a MŠ z Velkých Petrovic. Prosíme rodiče, aby si děti vyzvedli z MŠ včas, protože si je musí do Pellyho domů dopravit sami, p. učitelky nikoho převádět nemohou, Provoz v Kpretinách končí v 14:45. Děti, které na stužkování nejdou, budou po té  ve třídě Berušek. Děkujeme

NÁVŠTĚVA ZE SWIDNICE

2018

Za předškoláky z obou tříd se přijedou podívat děti z Polska. Prosíme rodiče, aby si předškoláky vyzvedávali z MŠ až po 14 hodině, kdy návštěva odjíždí. Další podrobnosti upřesníme před akcí. Děkujeme.

BUBENICKÝ WORKSHOP

DEN HRAČEK - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

2018

Středa 30.5. Děti si mohou do MŠ přinést své oblíbené auto, můžou také knihu k tématu. Děkujeme

1. 6. Den dětí

Za příznivého počasí vyrazíme do města na na zmrzlinu.

6.6.středa - Zelený den Kopretiny

2018

Prosíme, dejte dětem v tento den malý batůžek a lahvičku s pitím. Za příznivého počasí bychom šli na delší procházku kolem "Zelené kapličky" Děkujeme

BAREVNÝ TÝDEN II. BUDOVA 4-8.5. 18

→ do 08. 06.

PONDĚLÍ- ČERVENÁ (Exkurze k hasičům (Velké Poříčí) Prosíme, přiveďte děti do školky nejpozději v 7:30h, aby se stihly nasvačit. S sebou děti nic nepotřebují, léky na nevolnost předejte učitelce v podepsané krabičce. ÚTERÝ - MODRÁ, STŘEDA - ZELENÁ, ČVRTEK - ŽLUTÁ, PÁTEK - ČERNO/BÍLÁ - dejte prosím v tento den dětem oblečení, případně doplňky příslušné barvy. Děkujeme

VYSTOUPENÍ DPS JAVOR - Kopretiny

Vybrané děti.

Jarní besídka - Kopretiny - 15.5. v 15:15

2018

Všichni vás srdečně zveme k nám do třídy Kopretin
na „Jarní besídku k svátku matek",
která se koná  ve čtvrtek 15.5. v 15.15h

Na co se můžete těšit? Tentokrát Vás pozveme na louku plnou broučků.

Děti pro Vás budou mít připravené krátké pásmo básniček a písniček.
Děti mají pro maminky k svátku připravený i malý dáreček.

Přijďte s námi také posedět při kávě a pohoštění!

Rádi uvítáme od maminek něco sladkého ke kafíčku. Domácí koláč je sice nejlepší , ale klidně můžete donést i sušenky, dětem po vystoupení  pokaždé vyhládne.
(Dobroty přineste pokud možno již  ráno, abychom je stihly nachystat na stoly. Děkujeme)

Těšíme se na vaši návštěvu! Uč. třídy Kopretin

Kollárovo divadlo –Tajemství lesní tůně

2018

Prosíme, přiveďte ve středu 28.3. děti do MŠ do 7:45. Dejte jim také vhodné oblečení, ne tepláky nebo  zateplené šusťáky. Vstupné 40Kč je hrazeno z fondu. Kopretiny

EXKURZE DO ZŠ

2018

V úterý 20.3. jdou předškoláci ze tř. Kopretina některé děti z Berušek navštívit 1. třídy ZŠ. Podíváme se také do ŠJ a ŠD. Dejte prosím dětem vhodné oblečení. (Aby neměly v MŠ pouze tepláky od bláta). Oblečení pochopitelně přizpůsobíme těžko předvídatelnému počasí. Děkujeme

Hrátky na pohádky - divadelní představení v KD

2018

19.4. 10:00, 50 Kč - hrazeno z fondu. Dejte prosím dětem vhodné oblečení, ne špinavé tepláky na zahradu. Děkujeme

Týden knihy v Kopretinách

→ do 09. 03.

Od pondělí 5.3. si budeme mít téma KNIHA, děti si mají přinést do MŠ oblíbenou knihu, DEN HRAČEK- KNIHA bude ve čtvrtek.Ve středu dopoledne půjdeme do městské knihovny. Pokud má doma někdo zajímavou knihu - z netradičního materiálu, pro miminka, nebo něčím jiným výjímečnou, může si přinést také. Děkujeme.

ODCHOD Z MŠ V POLEDNE

Prosíme rodiče, aby respektovali polední klid - hlavně na II. budově -  při vyzvedávání dětí z MŠ po obědě. Dbejte na na tichý odchod dětí především ze tř. Kopretin, protože hluk na chodbě opravdu velmi ruší již odpočívající třídu Berušek. Děkujeme za pochopení.

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Školka , Kopretiny

PROVOZ NA II. BUDOVĚ 30.1.2018

2018

Z důvodu konání přednášky pro rodiče, bude v tento den provoz na II. budově ukončen v 15.30. Prosíme rodiče, aby si své děti vyzvedli dříve. V případě, že to nebude možné, budou zbylé děti před půl čtvrtou převedeny na I. budovu. Budeme rádi, když se v takovém případě s p. učitelkami domluvíte předem. Děkujeme za pochopení.

EXKURZE ZUBNÍ ORDINACE - KOPRETINY

Pátek 26.1. dřívější svačina v 8:00

ZELENÝ DEN ZDRAVÍ

2018