společné foto Fotogalerie | Společné foto

ZELENÝ DEN ZDRAVÍ V KOPRETINÁCH

Děkujeme všem rodičům, kteří si dali práci a dětem připravili krásné zelené oblečení, moc nás to potěšilo. Děti z Kopretin si pro své kamarády připravily zelené - ovocno-zeleninové občerstvení, které celé ráno pečlivě krájely. Na přivítanou dětem zazpívaly písničku "Ufoni z planety zdravíčko". Následovala překážková dráha a Kopretinky si každý vybraly kamaráde z dětí I. budovy, aby jim v plnění "těžkého" úkolu pomohly, navedly je, připadně podaly pomocnou ruku při balančních cvičeních. Děti s Berušek už pomoc nepotřebují, ty dráhu zvladají odvážně samy. Každý účastník obdržel ufonskou medaili a kopretinové razítko na ruku. Společně jsme si pak poseděli při občerstvení a rozhovoru. Kopretinky byly i skvělí číšníci a malé děti obsloužily šálkem "brčálového" čaje. Bonusem programu byla možnost seznámit se s velkým africkým šnekem - domácím mazlíčkem, který je nenáročný, příjemný do ruky (protože neslintá) a hlavně, nikdo na něj není alregický smile, děti byly nadšené.

Kliknutím na obrázek spustíte promítání. Fotogalerií lze procházet i pomocí šipek na klávesnici a ukončit ji klávesou Esc. Fotografii lze stáhnout kliknutím pravým tlačítkem myši na náhledový obrázek - zvolte Uložit odkaz jako, nebo v okně velkého obrázku pomocí tlačítka stáhnout.