Kalendář MŠ

třída Kopretiny Vystoupení cirkus - podrobnosti

→ do 24. 09.

Děti z naší MŠ BUDOU VYSTUPOVAT CELKEM 3X

Ve čtvrtek 22. 9. dopoledne (generálka pro školy)

Ve čtvrtek odpoledne – program začíná v 17:00 h (vystoupení pro veřejnost)

Děti přiveďte k cirkusu cca v 16:15h

V sobotu 24.9. odpoledne – program začíná v 14:00 h (vystoupení pro veřejnost)

Děti přiveďte k cirkusu cca v 13:15h

Na vystoupení budou děti potřebovat: černé tričko a černé kalhoty (elasťáky) !označte prosím každý kousek oděvu, aby si děti oblečení omylem nepopletly! Na nohou by děti měly mít ideálně pánské černé ponožky, které by bylo možné navléknout přes bačkůrky. Černé oblečení připravte dětem nejpozději na čtvrtek ráno do MŠ. Děti si ráno po svačině do černého převlékneme samy a do cirkusu půjdou už převlečené, bačkůrky a ponožky přeneseme.

Na vystoupení v odpoledních hodinách děti dovedou rodiče přímo k cirkusu, z MŠ převádět nebudeme.

Děti by měly být na místě nejpozději půl hodiny před představením ! již převlečené v černém! Černé oblečení na vystoupení si každý ve čtvrtek odpoledne odnese z MŠ domů. Bačkory a ponožky zařídí MŠ. Při odchodu z MŠ ve čtvrtek i pátek proto nezapomeňte dát bačkory do připravené krabice u botníčků.

V sobotu po vystoupení také můžete pomoci s bouráním cirkusového stanu.

S jakýmikoli dotazy se neváhejte obracet na třídní učitelky.

Děkujeme za spolupráci

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Kopretiny