Kalendář MŠ

třída Berušky třída Kopretiny Plavecký výcvik předškoláků

→ do 08. 11.

POZOR ZMĚNA, PLAVECKÝ VÝCVIK BUDE KAŽDÉ ÚTERÝ !!

Vážení rodiče, začínáme s plaveckým výcvikem, který se bude konat každé úterý.

Zahájení 5.9. 2017 ukončení 7.11.  2017

Do bazénu je povolen vstup jen dětem naprosto zdravým!

Výuky ve vodě se nesmí zúčastnit děti postižené horečkou, zánětem očních spojivek, nakažlivými chorobami, vyrážkami a děti, jejichž některý člen rodiny je postižen infekční nemocí.

Dětem s výskytem vší je přístup do bazénu zakázán.

Z důvodu zvýšené možnosti ohrožení zdraví nesmí mít děti při výuce náramky, náušnice, náhrdelníky, řetízky, prsteny, ozdobné kroužky apod.

S sebou dítě potřebuje:

• batoh, (je důležité, aby se dětem do batůžku věci pohodlně vešly),
  • igelitovou tašku na mokré věci ( dostatečně velkou)
  • ručník ( podepsaný )
  • plavky (Plavky musí být čisté, přiléhavého typu a nesmí bránit v pohybu při plavání a nácviku jednotlivých dovedností.)
  • plaveckou čepici (podepsanou), (Dlouhé vlasy budou mít děti svázané gumičkou nebo v plavecké čepici.)
  • děti pokud možno nemají mít plavecké brýle, (v případě, že je z nějakého závažného důvodu mít musí, nesmí být zakrytý nos.)
  • hřeben, (podepsaný), (pokud mají chlapci vlasy opravdu krátké, hřeben nepotřebují)
  • pití (v dobře uzavíratelné lahvičce cca 2 dcl)
  • s sebou z MŠ vezeme školní sprchový gel (případně hlaste alergii na mýdlo, individuálně se domluvíme)
  • Čas výuky: 8:00 - 9:30 hod.
            odjezd od školky v 7:00 - na nikoho nečekáme !!!
            příchod do MŠ do 6.30 hod (děti budou mít svačinku)
            s sebou z MŠ budeme mít jablko
  • Pokud je někomu nevolno v autobuse, hlaste u paní učitelky, předejte léky v podepsané krabičce na celé plavání ( 20 dávek) !

Pedagog je povinen si před zahájením kurzu zajistit písemné potvrzení od rodičů, že jejich dítě je zdrávo a smí se účastnit plaveckého výcviku.

Plavání se zúčastní pouze děti, které budou mít předem uhrazenou celou částku za plavání 1400Kč.

Děkujeme Kopretiny a Berušky

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Berušky , Kopretiny