Kalendář MŠ

třída Berušky třída Kopretiny Akce "Běháme pro Afriku"

2014

Běháme pro Afriku - plakátekMilí rodiče, naše MŠ II. budova (třídy KOPRETIN a BERUŠEK) se 3.10. zúčastní charitativní akce „BĚHÁME PRO AFRIKU".
Akce proběhne v rámci dopoledního pobytu venku.
Rádi bychom Vás poprosili o spolupráci.

Běh bude probíhat v klášterních zahradách, děti uběhnou symbolické kolečko a v cíli mají za úkol odevzdat ruličku od toaletního papíru „cihlu" na školu v Africe. Každého dokonce čeká malá odměna.
Vaším úkolem by bylo společně s vaším potomkem nějak zajímavě ruličku ozdobit.
(Omalovat barvami, fixou či pastelkou, případně polepit papírem, či omotat provázkem...určitě s dětmi něco jednoduchého zajímavého vymyslíte.)
Ozdobené ruličky si děti mohou od pondělí přinést do MŠ.
Také bychom rádi za každé dítě zaplatili dobrovolné vstupné 5 Kč z fondu. Pokud nesouhlasíte, aby bylo vašemu dítěti 5 Kč na charitu odečteno, sdělte prosím svůj nesouhlas třídní učitelce.
Účastí na této akci bychom rádi v dětech podporovali sociální cítění a povědomí.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Kopretiny , Berušky