foto krouzky Kroužky

Povídání s opičkou Jájou

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Kroužky

Vystoupení kroužku Veselé pískání na flétničku

2018

Zveme Vás na vystoupení dětí z kroužku Veselé pískání na flétničku, které se koná
v úterý 5.
6.2018 ve třídě Berušek v 15. 30 hodin

Uslyšíte známé lidové písničky - Běží liška k Táboru, Běžela ovečka, Maličká sú, Dú Valaši dú Kočka leze dírou, Pod naším okýnkem, Skákal pes, Vyletěla holubička ze skály, Rybička Maličká, Bárt, Travička zelená aj.

Vystoupí a zahrají: :
Barbora Hauková
Matěj Křepelka
Magdaléna Meierová
Matyáš Rejchrt
Lucie Šolcová
Anna Šolcová

Poděkování

Děkujeme všem rodičům, za aktivní spolupráci a pomoc při přípravě oblečení na různá vystoupení. Letos jich bylo opravdu hodně a jsme moc rádi, že jsme všechny aktivity i přes drobné nesnáze zvládli. Jen pro zajímavost: besídka, vystoupení Pellyho domy, DPS Javor, se sborečkem DD Slunečnice, Hronovský skřivánek, besídka a generálky flétny..smilesmilesmile Doufáme, že pro děti byla všechna vystoupení především zábava a zajímavá zkušenost a pro posluchače milý kulturní zážitek.

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Kopretiny , Kroužky

ROZLOUČENÍ S VÝTVARKOU - KOPRETINY

BESÍDKA FLÉTNA

Sboreček nebude

Ve středu 11.1.2017 se sboreček konat nebude, z důvodu vysoké nemocnosti.

2016

Vážení rodiče, sboreček ve středu 21.12.2016 nebude.

V úterý dopoledne jdeme zazpívat seniorům do DD v Polici. Dejte prosím dětem nějaké hezké oblečení.

2016

Ve středu 26. 10. 2016 nebude sboreček (jsou podzimní prázdniny).

2016

Ve středu 5. října proběhne první sboreček v čase od 15:00 do 15:45 na druhé budově ve třídě Berušek. Dále bude kroužek každou středu.

Těšíme se na Vás :-)

Sboreček

Vzhledem k zítřejšímu rannímu vystoupení pro kamrády z Polska se odpolední sboreček 8. 6. 2016 NEKONÁ.

Děkujeme smile

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Kroužky

Hronovský skřivánek

Milí rodiče,

náš sboreček „Javorníček“ se zúčastní přehlídky pěveckých sborů mateřských škol, která se bude konat ve čtvrtek 21.5.2015 v Jiráskově divadle (Hronov).

Hronovský SkřivánekJe zapotřebí, abyste děti přivezli do Hronova už v 15,30. Protože vystupujeme jako pátí, „stejnokroj“ děti dostanou až v divadle (bílé tričko, laclové sukně pro děvčata, laclové kalhoty pro chlapce), boty a silonky dejte dětem na sebe. Po skončení vystoupení nám stejnokroje vraťte NEVYPRANÉ.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně této akce, nestyďte se optat, rádi Vám vše zodpovíme. Určitě pozvěte členy Vaší rodiny a nezapomeňte na fotoaparáty a kamery.

Bude samozřejmě možné objednat si DVD záznam z této akce.

Generální zkouška se bude konat ve středu 20.5.2015 v Jiráskově divadle v Hronově. Pojedeme s dětmi linkovým autobusem v 9:30 a zpět v 11:13 . Proto Vás prosíme, aby děti byly ve školce včas a pokud víte, že je vašemu dítěti v autobuse nevolno, dejte mu s sebou prášek s lístečkem.

Ve středu 27.5. půjdeme s dětmi ve 13 hodin do restaurace na pohár za odměnu za vystoupení. Žádné peníze děti potřebovat nebudou. Sboreček tedy v tento den již nebude.

Michaela Ficencová a Filip Ticháček

(prohlédněte si video ze zkoušky Javorníčku, jak jsme nacvičovali písničku Žabka a kytara)