třída Zvonečky třída Sluníčka Polickem s rodiči - únorová procházka

Komentáře 2

Únorová procházka s hledáním ukryté krabičky bude směřovat k Zelené kapličce v Suchém Dole.

Uvádíme zde informace jak se ke kapličce dostat, i když tam určitě spoustu z vás už bylo:

• Z náměstí v Polici se vydáte po červeném turistickém značení na Klůček, až dorazíte k rozcestníku se žlutým značením, které vás dovede k Čertově skále a dále pokračujete, až k Zelené kapličce.
  • Další možností je vyrazit z náměstí v Polici po zeleném turistickém značení do Ochoze k bývalému mlýnu a odtud pokračovat dále opět po žlutém turistickém značení až k Zelené kapličce.
  • Dále se nabízí ještě možnost jít od rybníka v Hlavňově po asfaltové cestě na Klůček a dále pokračovat po žlutém turistickém značení k Čertově skále a poté k Zelené kapličce.
  • Můžete se samozřejmě vydat i jakoukoliv jinou cestou.

Dorazili jste k Zelené kapličce a vaším úkolem je teď objevit ukrytou krabičku.

Postavíte se čelem před kapličku, dáte se doleva  podél stromů nad kapličku (asi 50 kroků).Tam uvidíte tři pařezy. V jednom z nich se nachází naše krabička, ve které jsou dva notýsky ve žluté a modré barvě podle třídy na zapsání, tužky, razítko na otisknutí dětem do jejich notýsků a drobnosti (např. z kinder vajíček) na výměnu, které si s sebou nezapomeňte vzít vždy kus za kus. Kromě drobností na výměnu z krabičky nic jiného neodnášejte.

Pokud by se stalo, že krabička nikde nebude, prosíme, abyste nám to ve školce nahlásili a my krabičku obnovíme.

Pokud se vám výlet s překvapením líbil, napište nám o své výpravě něco do komentářů. Děkujeme.

Příjemné únorové hledání přejí Sluníčka a Zvonečky

Po návratu nám můžete níže do komentářů napsat zážitky z výletu. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu.

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Sluníčka , Zvonečky

Vaše komentáře:

1. Patrik Šolc

Děkujeme za krásný nápad. Moc jsme si hledání pokladu užili a těšíme se na další. Páťa s taťkou a mamkou

2. Markéta Fulková

Krásný výlet za ukrytou krabičkou! Okolo Zelené kapličky bylo dost ledu, takže nechybělo ani dobrodružství :-) Děkujeme.

Možnost komentovat článek skončila.