třída Berušky třída Kopretiny Putování za houpačkou - únor

Komentáře 1

V únoru vás výlet za houpačkou zavede k lípě nad Suchým Dolem a Červeňákem.

Jako východisko vaší cesty jsme vybrali křižovatku u obecního úřadu a školy v Suchém Dole. Od rozcestníku na křižovatce se vydáte po zeleném cykloznačení k Barešovu kříži (asi 1500 metrů), dále pokračujet po bílém cykloznačení ještě asi 500 metrů nad Polici. Po překonání mírného kopečku před sebou uvidíte osamělou lípu s kamenným křížkem a s houpačkou. To je cíl naší cesty. Na lípě je umístěna ptačí budka, po odklopení její přední části najdete krabičku se samolepkami a to jak únorovými, tak i lednovými z Ostaše. Zapište se do notýsků a na zpáteční cestu se můžete vydat stejnou cestou nebo pokračovat po bílém cykloznačení nad Pohoř a dále do Police nebo jakkoliv jinak. Cesta je podle počasí velmi dobře schůdná na běžkách, pěšky a pokud nebude sníh i s kočárky. Barva únorové samolepky je modrá.

Po návratu nám můžete níže do komentářů napsat zážitky z výletu. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu.

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Berušky , Kopretiny

Vaše komentáře:

1. Markéta Fulková - Zvonečky

Moc nás hledání krabiček baví, tak jsme si dovolili navštívit krabičky Berušek a Kopretinek. Krásné místo s krásným výhledem! Školkovou krabičku jsme našli a dokonce jsme objevili i „houpačkovou“ krabičku šikovně schovanou :-)

Možnost komentovat článek skončila.