Kalendář MŠ

Jdu do školy… …aneb podpora školní připravenosti dítěte ze strany rodičů a školky

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že naše MŠ využívá  pedagogickou diagnostiku iSophi, předkládáme pozvánku koordinátorky MAPU  na setkání v rámci 2. rodičovské kavárny, jež se bude konat ve středu 20. října 2021 od 17.00 do cca 18.30 h v budově TJ Velké Poříčí (šedá budova vedle Úřadu městyse).

Hlavním tématem setkání bude podpora školní připravenosti dítěte ze strany rodičů a mateřské školy.

• Setkání s rodiči je zaměřeno na téma zjišťování a podpory připravenosti dětí na školní docházku.
  • Kterých oblastí je důležité si ve vývoji dítěte všímat, než se začne učit číst, psát a počítat? Jak je sleduje a zaznamenává mateřská škola?
  • Co všechno mohou záznamy učitelů o školní připravenosti dítěte říci rodičům. Ukážeme si také, jak lze jednotlivé oblasti rozvíjet v domácím prostředí, a to systematicky, krok po kroku.

Lektorky tohoto setkání jsou autorky pedagogické diagnostiky iSophi - Mgr. MArtina Švandová, PhD a Mgr. Simona Pekárková, PhD.

Přihlašovat na setkání se můžete na stránce: https://forms.gle/k7e3wnwoviA8c7SW9

Jdu do školy - plakátek akce 2. rodičovská kavárna

Vydáno | Kalendář MŠ