11. 06.
2025
Ve středu 11. 6. jedeme do polské školky ve Swidnici. Prosíme, přineste platný občanský průkaz dítěte nebo pas v pondělí nebo v úterý učitelce, bez dokladu nemůže dítě odjet. Výlet se týká pouze přihlášených předškolních dětí.
Ve středu přiveďte dítě do 6:45, po svačině odjíždíme v 7:30 do Polska, návrat odpoledne kolem 15:00. Děti s sebou nic nepotřebují, pouze pohodlné oblečení na sebe. Oběd dětem odhlásí paní kuchařka.
Výlet do Polska