celá MŠ Dotazník pro rodiče - SCIO - Mapaskoly.cz

logo-scio

Milí rodiče,
cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky zveřejníme na nástěnce školy a podrobně s ní seznámíme Radu školy.

Anonymita:

Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

Šetření probíhá:

1) elektronickou formou - přístup do dotazníku je na www.mapaskoly.cz , kliknete na“ vyplnit dotazník“ a doplníte heslo Vaší třídy.

KOPRETINY
Skupina:  Rodič (MŠ) A
Heslo:      eg7einur

BERUŠKY
Skupina:  Rodič (MŠ) C
Heslo:      6x4a5akj

ZVONEČKY
Skupina:  Rodič (MŠ) B
Heslo:      ih7qi2po

SLUNÍČKA
Skupina:  Rodič (MŠ) D
Heslo:       evyjjnew

2) formou tištěného dotazníku  - lze vyzvednout u p. učitelky

Pro zachování anonymity  vhoďte vyplněný dotazník v zalepené obálce  do poštovní schránky na brance školy. Pokud nemáte problém s anonymitou, předejte v zalepené obálce třídní učitelce. Označte názvem DOTAZNÍK SCIO.

Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník.

Do kdy: Dotazník prosím vyplňte nejpozději do 12.6.2020

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Školka