třída Berušky třída Kopretiny Zápis do 1.třídy na školní rok 2017/18

Zápisy do prvních tříd budou letos probíhat v době 1. – 30. dubna, přičemž dítě, u něhož rodič zvažuje odklad školní docházky, nemusí být vyšetřeno před zápisem do 1.třídy - rodič nemusí u zápisu doložit doporučení pro odklad školní docházky (tzn. vyšetření může být realizováno i po zápisu). Doporučení ale musí rodič doložit do 30. dubna řediteli základní školy.

Vyšetření školní zralosti bude probíhat v PPP Náchod

Rodiče by měli požádat o vyšetření školní zralosti v PPP nejlépe v lednu-únoru. S pozvánkou na vyšetření dostanou v obálce anamnestický dotazník a dále dotazník Sdělení mateřské školy o dítěti, o jehož vyplnění požádají MŠ.

Rodiče předškoláků, kteří mají  zájem o konzultaci ohledně zápisu a zralosti jejich dítěte na školu, ať si domluví individuální schůzku s třídními učitelkami, rády se vám budeme věnovat. Děkujeme.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZŠ POLICE NAD METUJÍ bude začátkem dubna

Škola bude zákonné zástupce informovat osobní pozvánkou.

Jak se objednat do PPP NÁCHOD na vyšetření školní zralosti?

Žádost o poskytnutí poradenské služby lze podat osobně, telefonicky, e-mailem či prostřednictvím listovní pošty. Žádosti zpravidla přijímá a zpracovává sociální pracovnice.

• Osobně
    Osobně lze podat žádost na adrese pracoviště Náchod, tj. Smiřických 1237, 547 01 Náchod, 3.patro - kancelář sociální pracovnice (od výtahu vpravo, poslední dveře na konci chodby),

a to vždy v  pracovní dny v době od 8.00 – 15.30 hodin.

• Telefonicky
    Telefonicky lze podat žádost na telefonních číslech +420 491 427 418, +420 491 426 036, +420 777 868 411.

V případě telefonických objednání upřednostňujte, prosím, odpolední hodiny.

• E-mailem nebo listovní poštou

Mailem nebo písemně podaná žádost musí obsahovat následující údaje:

- jméno a příjmení dítěte,
- datum narození,
- adresa bydliště, telefon příp. e-mail zákonných zástupců,
- škola (a ročník), kterou dítě navštěvuje,
- sdělení, zda už bylo dítě někdy vyšetřeno v PPP či v jiném odborném zařízení,
- důvod vyšetření.

Žadatel žádost podepíše a odešle na adresu pracoviště:

e-mail: info@pppnachod.cz
adresa pro doručení poštou: PPP Náchod, Smiřických 1237, 547 01 Náchod