třída Berušky Berušky

Schůzka rodičů na druhé budově

2021

Schůzka rodičů dětí ze třídy Berušek a Kopretin se uskuteční v novém termínu 12. 10. v 16:30. Účast bez přítomnosti dětí. Děkujeme

Návrat do MŠ

2021

Děti, které byly negativní, mohou přijít do MŠ 23. 9.

DOCHÁZKA DĚTÍ DNE 27.9.2021

Rodiče, prosíme Vás o informaci,kdo příjde do MŠ dne 27.9.2021?

ZŠ v Polici nad Metují má ředitelské volno.

Zašlete SMS. Děkujeme.

Distanční výuka

Pro předškolní děti je distanční výuka povinná. Úkoly najdete v rubrice " DOMÁCÍ ÚKOLY". Splněné úkoly doneste do MŠ po ukončení karantény.

Testování dětí

Dovoluji si požádat rodiče, aby mi poskytli zpětnou vazbu výsledků testů dětí z důvodu dalšího rozhodování o délce uzavření provozu MŠ. Výsledky zasílejte na telefon 733 539 979 nebo na emailovou adresu mspolice@email.cz.

Zrušení třídní schůzky

Z důvodu uzavření třídy Kopretin a Berušek se ruší třídní schůzka 14. 9.  Také se ruší logopedická depistáž u předem domluvených dětí. Děkujeme

Uzavření třídy Kopretin a Berušek

Od zítřka 9. 9. se uzavírá třída Kopretin a Berušek z důvodu výskytu pozitivně testovaného dítěte na covid 19. Rodiče budou informováni sms zprávou o následných opatřeních.

Krajská hygienická stanice Královéhradeckého kraje se sídlem v Hradci Králové vydala tyto Informace pro zákonné zástupce dítěte, které přišlo do kontaktu s osobou s laboratorně potvrzeným onemocněním COVID-19

Stužkování předškoláků

2021

Stužkování předškoláků se koná v úterý 22. 6. v 15:00 v zadní části zahrady mateřské školy. Těšíme se na vás

Výlet k Čertovce

2021

V pátek 18. června se s dětmi vydáme na pěší výlet. Vyrazíme hned po svačině.
Cesta nás zavede k Čertovce, kde si místo oběda opečeme špekáčky a pohrajeme v lese.

Děti s sebou potřebují:

• batůžek
  • pití v dobře uzavíratelné láhvi (NE cyklolahev)
  • vhodnou láhev
  • pokrývku hlavy
  • repelent (kdo chce)
  • špekáček či jinou uzeninu k opékání
  • pečivo

Prosíme nedávejte dětem s sebou sladkosti, sladkou odměnu vezmeme ze školky.

Paní kuchařka dětem na tento den oběd odhásí.

Vracet se budeme kolem 14. hodiny, odpolední svačinu budou mít děti připravenou ve školce.

V případě nepříznivé předpovědi počasí se výlet uskuteční v jiném termínu, o kterém Vás budeme včas informovat.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Berušky

Ukázková hodina florbalu

2021

V pondělí 14. 6. se děti dopoledne zúčastní ukázkové hodiny florbalu, která proběhne v prostorách školky. Ukázkovou hodinu provede Tomáš Hauschke, který je členem florbalového týmu Rytířů z Náchoda.

Dílničky se ZUŠ

2021

V úterý dne 8. 6. dopoledne se děti z Berušek a Kopretin zúčastní hudebních a výtvarných dílniček na náměstí. Akci pořádá ZUŠ.

BAREVNÝ TÝDEN

Milí rodiče, od 31. května budeme mít ve školce „Barevný týden“.

Prosíme, oblékněte děti do příslušných barev:

PONDĚLÍ- ČERVENÁ

ÚTERÝ- ŽLUTÁ

STŘEDA- MODRÁ

ČTVRTEK-ZELENÁ

PÁTEK- OBLÍBENÁ BARVA

Děkujeme, učitelky z Berušek a Kopretin

Foto s rodinou

V příštím týdnu - od 3. května - si budeme povídat o rodině. Prosíme, aby si děti přinesly fotografii sebe se svou rodinou. Nemusí být na fotografickém papíře. Moc děkujeme. Berušky

Čarodějnice v Kopretinách a Beruškách

2021

Čarodějnické dopoledne se uskuteční v pátek 30. 4. Přiveďte děti ustrojené do čarodějnických hábitů. Mohou si přinést také různou havěť - kočky, netopýry, hady apod. a košťata. Těšíme se na vyparáděné čarodějnice a čaroděje.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Berušky , Kopretiny

Omlouvání dětí v předškolním vzdělávání

Pokud dítě v povinném předškolním vzdělávání nemůže plnit úkoly z důvodu nemoci, je povinností rodiče dítě omluvit a to i přesto, že výuka je pouze distanční. V takovém případě využijte omlouvání na www.nasems.cz. Děkujeme

Zápis do základní školy

Informace k zápisu dětí do základní školy získáte na stránkách školy nebo musíte kontaktovat ředitele ZŠ. MŠ nemá kompetence sdělovat tyto informace.

Testování na COVID-19

2021

Vážení rodiče, testování dětí ze třídy Kopretin a Berušek, které obdržely dopis z KHS, se bude konat v úterý 23.2.2021 v Pellyho domech od 13 hodin do 14 hodin. Prosíme, použijte boční vchod z boku Pellyho domu. Výsledky se dozvíte formou  sms, certifikát Vám přijde emailem.

Rodiče své děti nemusí na testování samostatně objednávat. Objednání na PCR testy v tomto případě zajístí Krajská hygienická stanice na podkladě údajů poskytnutých Mateřskou školou.

Ostatní děti z 1. budovy mohou od 14. hodin využít testování antigenními testy.
Výsledky se dozví během 15 – 20 minut na místě.

Plavání předškoláků

Plavání předškoláků je pro letošní školní rok zrušeno.

Týden s knížkou

V příštím týdnu - od 18.ledna - si budeme povídat o knížkách. Děti si mohou přinést svou oblíbenou nebo jinak zajímavou knížku.

Jdeme pekáčovat

Ve středu 13.1. chceme jít s dětmi pekáčovat. Pokud nám to sněhová situace dovolí. Prosíme, aby si děti přinesli vlastní pekáč nebo lopatu. Sáňky nebrat!! Děkujeme