třída Kopretiny Kopretiny

Návštěva ZŠ

2024

V úterý 19. 3. navštívíme s dětmi ukázkovou hodinu v prvních třídách, prohlédneme si družinu a jídelnu. Dejte dětem pohodlné a ne moc teplé oblečení.

Vybíráme do fondu

Vzhledem k tomu, že některé děti už mají téměř vyčerpané peníze z fondu, ze kterého platíme divadla, vybíráme ještě 300 Kč.

Výstava Medvědí svět

2024

V pátek 8. 3. pojedeme s dětmi linkovým autobusem do Žďáru nad Metují na výstavu Medvědí svět.Tam odjedeme autobusem v 9:35, zpátky půjdeme na oběd pěšky. Žádný batůžek není potřeba. V případě deštivého počasí tuto akci rušíme.

Plavání předškoláků

Po zvážení všech možností jsme se dohodli, že plavání předškoláků se letos konat nebude. Důvodem je vysoká cena. 5140,- za jednoho žáka za 10 lekcí při počtu 29 dětí - pokud nepojedou všichni, byla by cena ještě vyšší.

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Kopretiny , Berušky

Karneval v Kopretinách - změna termínu

2024

Vzhledem k nepříznivé zdravotní situaci ve třídě Kopretin se karneval pouze v této třídě odkládá na úterý 20. 2. Děkujeme za pochopení

Divadlo "O zlaté rybce"

2024

Ve čtvrtek 8.2.2024 je divadlo pro děti v Kollárově divadle. Rodiče dětí, které oslovila paní ředitelka SMS, mohou děti přivést v 9:45 hod. k divadlu a opět si je vyzvednout v 10:45 hodin. V případě zájmu, prosíme nahlásit třídním učitelkám.

Děkujeme BERUŠKY a KOPRETINY

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Berušky , Kopretiny

Návštěva knihovny

Děti se 17. 1. zúčastní výukového programu v knihovně.

S knihou do školky

Děti si v týdnu od 22. do 26. 1. mohou do školky přinést oblíbenou  nebo něčím zajímavou knihu. Děkujeme

Staré časopisy do školky

Prosíme rodiče, pokud má vaše dítě doma dětské časopisy, které už má přečtené a chcete je vyhodit, budeme moc rádi, když nám je věnujete na vyrábění.  Nevadí, když v nich bude i něco vybarvené nebo vyplněné úkoly.

Děkujeme Kopretiny

Den hraček

2024

Ve čtvrtek 4. 1. si mohou děti přinést do školky hračku nebo knihu od Ježíška. Děkujeme Kopretiny

Voňavá dekorace

2023

V pondělí 18. 12. a v úterý 19. 12. si děti mohou přinést pěkné jablko nebo pomeranč. Budeme vyrábět vánoční dekoraci. Děkujeme Kopretiny

Bobování na poldrech

2023

Na středu 6. 12. si děti mohou přinést vlastní pekáče, boby, lopaty (podepsané). Věci na sjezdování nechte, prosím, pod přístřeškem na kola. Děkujeme Kopretiny

Povídáme si o čertech

Děti si v týdnu od 28.11. do 1.12. mohou přinést knihu s čertovskou tématikou.

Mikuláš se svojí družinou

2023

Dne 5. 12. přijde do naší třídy Mikuláš se svojí družinou. V tento den dejte dětem červeno-černé nebo andělské oblečení. Můžete přidat i různé doplňky jako rohy, malé plyšové čertíky atd. Pokud víte, že by se vaše dítě čerta mohlo bát, poraďte se včas s třídní učitelkou.

2023

Besídka se koná 12. 12. v 15:15. Děti pro vás budou mít připravené krátké pásmo básniček, písniček, koled. (Na besídkovém oblečení se s vámi domluvíme v týdnu před besídkou. Budeme rády, když nám pomůžete připravit jednoduché kosýmy).

Těšíme se, že s námi po besídce posedíte při kávě a cukroví. Proto prosíme rodiče o trochu cukroví, které přinesete pokud možno ráno, aby jsme vše nachystali na stolky. Jestliže ještě nebudete mít napečené cukroví, můžete donést i sušenky, ať mají děti po vystoupení co zobat.

Těšíme se na návštěvu Kopretiny

Digi bez digi

2023

V úterý 7. 11. se děti zúčastní odloženého programu "Digi bez digi aneb co je internet". Program pořádá Malá technická univerzita Hradec Králové.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Kopretiny , Berušky

Draci a princezny

2023

V pondělí 16.10. si děti mohou přinést do školky různé draky - pohádkové i ty papírové. Vítané jsou také princezny, princové, knihy s dračí tématikou. Děkujeme

Program Malé technické univerzity

2023

Ve středu dne 11. 10. se pro děti z Berušek a Kopretin ve školce uskuteční program „Digi bez digi“ aneb co je to internet. Tento výukový program nám zajistí lektor z Malé technické univerzity z Hradce Králové.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Berušky , Kopretiny

Přinést bramboru

2023

Na pondělí 2. 10. dejte dětem do MŠ dvě brambory, nejlépe malou a velkou, uvítáme i bramboru podivného tvaru. Děkujeme Kopretiny