třída Sluníčka Sluníčka

Den hraček od Ježíška

2022

V pátek 7. 1. si děti mohou přínést jednu hračku, nebo knížku od Ježíška. Sluníčka

Natáčení besídky

2021

Prosíme rodiče, aby dětem na úterý 14. 12. 2021 dali dětem do školky slavnostnější oblečení, budeme natáčet besídku a potom bude děti čekat nadílka ve třídě. Odkaz na besídku vám bude zaslán na mail.

Mikulášské dopoledne

2021

V pátek 3. 12. 2021 si ve školce užijeme Mikulášské dopoledne s návštěvou Mikuláše a jeho družiny. Děti mohou být oblečeny do černo červeného oblečení nebo čertíkovského oděvu.

Pokud si myslíte, že to vaše dítko celé dopoledne v převleku nezvládne, popřípadě nezvládne návštěvu Mikuláše a jeho družiny, nechte si ho prosím doma.

Děti dostanou od Mikuláše něco dobrého.

Jablíčkový týden

2021

V pondělí 4. 10. 2021 si budeme povídat o jablíčkách.

Dejte prosím dětem jedno jablko do školky.

Děkujeme Zvonečky a Sluníčka

Podzimní výrobek

Prosím rodiče, aby s dětmi doma vyrobili z podzimních plodů malý výrobek, dekoraci, kterou s dětmi naaranžujeme do Krakonošovy zahrádky. Hotové výrobky noste od středy 29. 9. do 6. 10. Děkujeme za spolupráci. Sluníčka.

Podzim v MŠ

V týdnu od 20. 9. 2021 mohou děti přinést do školky na ukázku plody podzimu. (kukuřice, bukvice, žaludy, kaštany,...)

Děkujeme Zvonečky

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Zvonečky , Sluníčka

Plyšová hračka

V pondělí 13.9. si děti mohou do školky přinést svoji oblíbenou plyšovou hračku. Děkujeme Sluníčka.

Adaptační den

2021

V pondělí 30. 8. 2021 proběhne na 1. budově adaptační den pro nově nastupující děti.

Ve třídách Zvonečků a Sluníček od 9:00 - 11:00.

Prosíme, přineste již dětem bačkůrky, strojení na ven i do třídy, balení papírových kapesníků

a 4 role toaletního papíru.

Děkujeme Zvonečky a Sluníčka

Školkový výlet

2021

Ve čtvrtek 17. 6. přiveďte děti do  7.45 hod. Budeme svačit dříve.

V 8.45 hod. pojedeme autobusem do Hlavňova k rybníku a k totemům, kde se rozloučíme s ježčí rodinou Bodlinkových.

S sebou:

• malý batůžek, který dobře drží na zádech
  • lahvičku s pitím, která neteče
  • na sebe strojení dle počasí, pokrývku hlavy, pohodlnou obuv
  • děti můžete namazat krémem proti sluníčku, narepelentovat kvůli klíšťatům

Strava zajištěna. Na tento den bude dětem hromadně odhlášen oběd. Pokud někdo ví, že na výlet nepůjde, prosíme, nahlaste učitelům.

Zvířata ze ZOO

V pondělí 7. 6. si děti ze Sluníček a Zvonečků mohou přinést podepsaného (nebo nějak označeného) plyšáčka "zvířátko ze ZOO". Děkujeme.

Program se ZUŠ

2021

V úterý 8. 6. přiveďte děti do MŠ do 8.00 hodin. Budeme dříve svačit. Máme domluvený program se ZUŠ.

Děkujeme. Sluníčka

Fotografie maminky

Od pondělí 3. 5. si s dětmi budeme povídat o mamince, rodině. Dejte,prosím, dětem do školky foto maminky. Děkujeme. Sluníčka

Čarodějnický rej

2021

Ve středu 28. 4. 2021 se uskuteční čarodějnický slet.

Připravte, prosím, dětem na tento den:
Čarodějnické kostýmy, ježibabí hábity a klobouky, různou havěť nebo i košťata, kdo co doma najde.

Prosíme, děti ustrojte už ráno v šatně.

Děkujeme a těšíme se na vás! SLUNÍČKA

Mikulášské dopoledne

2020

V pátek 4. 12. 2020 si ve školce užijeme mikulášské dopoledne. Děti mohou přijít v andílkovském nebo čertovském převleku.

Všechny děti dostanou drobnou nadílku a možná přijde i Mikuláš :-)

Jablíčkový týden

V týdnu od pondělí 5. 10.  do pátku 9.10. si budeme povídat o jablíčkách. Prosíme rodiče, aby dětem dali do školky jedno jablko.

Děkujeme Sluníčka a Zvonečky

Schůzka rodičů dětí ze Zvonečků a Sluníček

2020

Schůzka všech rodičů dětí ze Zvonečků a Sluníček se uskuteční ve čtvrtek 1. 10. 2020 v 16:30 ve třídě Zvonečků. Prosíme bez přítomnosti dětí. Děkují učitelky ze Zvonečků a Sluníček

Podzimní plody

Příští týden od pondělí 21. 9. si budeme s dětmi povídat o plodech podzimu.

Prosíme, při víkendových procházkách s dětmi nasbírejte a přineste do školky něco, co k podzimu patří (např. kaštany, žaludy, bukvice, barevné listy, jeřabiny, houby, kukuřice atdJ)-přineste v pondělí a v úterý (21. - 22. 9.)

Některé z těchto podzimních plodů si také ponechte doma a vyrobte s dětmi malý výrobek, dekoraci, kterou s nimi naaranžujeme do Krakonošovy zahrádky.

Hotové výrobky noste v úterý 29. 9. a středu 30. 9.

(v pondělí 28. 9. je státní svátek - MŠ uzavřena)

Výstavu, která je u nás v MŠ tradicí, si poté budete moci prohlédnout.

Děkujeme za spolupráci Sluníčka a Zvonečky

Adaptační den na 1. budově

2020

Ve čtvrtek 27. 8. 2020 bude na první budově ve třídě Sluníček a Zvonečků probíhat adaptační den pro nově nastoupené děti od 9:00 do 11:00. Týká se to pouze nově přijatých dětí do těchto dvou tříd. Můžete si s sebou přinést přezůvky a náhradní oblečení pro děti do šatničky (vše podepsané), balení papírových kapesníků, 4 role toaletního papíru a 400Kč do třídního fondu.

Děkujeme Sluníčka a Zvonečky

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Sluníčka , Zvonečky

Polickem s rodiči - červnová procházka,

tato procházka Vás zavede na vyhlídkové místo na Bukovici a Polici nad Metují, k památníku prusko - rakouské války vedené v roce 1866. Tento památník s vyhlídkou se nachází louce pod Ostašem a naše krabička je umístěna za levou lavičkou na větvi stromu. Ke krabičce se můžete dostat po zelené turistické značce, která vede z Police za multifunkčním hřištěm, přes Nebíčko a kolem sochy U Anděla (vaše cesta skončí při křížení s panelovou cestou, po které se dáte dolů cca 30 metrů) nebo autem na parkoviště na Ostaši a taktéž po zelené turistické značce, kde se opět při křížení s panelovou cestou vydáte směrem dolů. Úspěšný lov a přívětivé počasí smile