třída Sluníčka Sluníčka

Příští týden

si budeme povídat o vodě, prosíme, dejte dětem do školky houbičku na nádobí a tři korkové zátky, na výrobu lodiček.

Zvířátko ze ZOO

V pondělí 6.6. si děti mohou do školky přinést nějaké zvířátko ze ZOO(plyšové, figurka apod.) Zvířátko si označte nebo podepište. Celý týden si je ponechají ve školce. Děkujeme. Sluníčka.

Povídání o rodině

Milí rodiče, budeme si s dětmi povídat o rodině. Pokud se Vám chce můžete dětem do školky dát nějaké fotografie s maminkou, tatínkem, celou rodinou

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Sluníčka , Zvonečky

Jarní setí

Prosíme, dejte dětem na pondělí uříznutou 1,5l plastovou láhev. Seřízněte ji na 6-7cm, poslouží nám jako kelímek na setí obilí nebo řeřichy. Děkujeme. Sluníčka.

Přichází jaro

Milí rodiče, venku začalo jaro.

Ve třídě Zvonečků a Sluníček si budeme od 21.03.22 povídat o jarní přírodě.

Pokud máte možnost, budeme rádi, když k nám do tříd přinesete nějakou jarní kytičku nebo větvičku!(sněženky, bledulky, kočičky… apod.)

Děkujeme!!!

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Sluníčka , Zvonečky

Pohádková postava

Od pondělí 14.3. do pátku 18.3. si děti mohou přinést pohádkovu postavu - plyšák, figurka apod. Děkujeme. Sluníčka

Návštěva knihovny

2022

V pondělí 14.3. půjdeme s dětmi do knihovny. Prosíme, přiveďte děti do školky nejpozději v 8 hodin. Tento den nedávejte dětem kombinézy. Děkujeme Sluníčka.

Oblíbená knížka

→ do 18. 03.

Od pondělí 7.3. si budeme 14 dní povídat o knihách a pohádkách. Děti si mohou nosit na ukázku své oblíbené knihy. Můžete nosit klasické ,ale i třeba 3D, pocitové a jiné neobvyklé. V průběhu tématu si z nich budeme před spaním číst a pod dohledem prohlížet:)

Schůzka rodičů

2022

V úterý 8. 3. 2022 v 16:00 se uskuteční schůzka rodičů dětí ze třídy Sluníček a Zvonečků.

Účast bez dětí!

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Sluníčka , Zvonečky

Karneval ve školce

2022

Ve středu 2. 3. se ve školce bude konat karneval na volné téma. Všechny masky jsou vítané. Děti přiveďte už ráno v masce do třídy. Děkujeme

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Kopretiny , Sluníčka

Barevný týden

→ do 25. 02.

Rodiče,

od pondělí 21.2. do pátku 25.2. 2022 bude u nás ve školce probíhat „Barevný týden“.

Prosíme, oblečte děti každý den do příslušné barvy.

Pondělí 21. 2. ŽLUTÁ

Úterý 22. 2. MODRÁ

Středa 23. 2. ZELENÁ

Čtvrtek 24. 2. ČERVENÁ

Pátek 25. 2. ČERNO – BÍLÁ

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Zvonečky , Sluníčka

Upozornění pro rodiče dětí ze třídy Sluníček a Zvonečků

Z důvodu karantény bude první budova v pondělí 31.1.2022 uzavřena. Provoz obou tříd bude obnoven v úterý

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Zvonečky , Sluníčka

Den hraček od Ježíška

2022

V pátek 7. 1. si děti mohou přínést jednu hračku, nebo knížku od Ježíška. Sluníčka

Natáčení besídky

2021

Prosíme rodiče, aby dětem na úterý 14. 12. 2021 dali dětem do školky slavnostnější oblečení, budeme natáčet besídku a potom bude děti čekat nadílka ve třídě. Odkaz na besídku vám bude zaslán na mail.

Mikulášské dopoledne

2021

V pátek 3. 12. 2021 si ve školce užijeme Mikulášské dopoledne s návštěvou Mikuláše a jeho družiny. Děti mohou být oblečeny do černo červeného oblečení nebo čertíkovského oděvu.

Pokud si myslíte, že to vaše dítko celé dopoledne v převleku nezvládne, popřípadě nezvládne návštěvu Mikuláše a jeho družiny, nechte si ho prosím doma.

Děti dostanou od Mikuláše něco dobrého.

Jablíčkový týden

2021

V pondělí 4. 10. 2021 si budeme povídat o jablíčkách.

Dejte prosím dětem jedno jablko do školky.

Vydáno | Kalendář MŠ | Kategorie: Zvonečky , Sluníčka

Podzimní výrobek

Prosím rodiče, aby s dětmi doma vyrobili z podzimních plodů malý výrobek, dekoraci, kterou s dětmi naaranžujeme do Krakonošovy zahrádky. Hotové výrobky noste od středy 29. 9. do 6. 10. Děkujeme za spolupráci. Sluníčka.

Podzim v MŠ

V týdnu od 20. 9. 2021 mohou děti přinést do školky na ukázku plody podzimu. (kukuřice, bukvice, žaludy, kaštany,...)

Děkujeme Zvonečky

Vydáno | Nástěnka | Kategorie: Zvonečky , Sluníčka

Plyšová hračka

V pondělí 13.9. si děti mohou do školky přinést svoji oblíbenou plyšovou hračku. Děkujeme Sluníčka.