Kalendář MŠ

třída Kopretiny Noc s Andersenem v Kopretinách

která se bude konat z 31.3. 2017 od 18:00h do 1.4. 2017  8:30h.

Naše třída se letos zapojí do projektu „Noc s Andersenem“, jehož cílem je podpořit u dětí zájem o čtení, o knihy.

Letošním tématem je oblíbený komix „ Čtyřlístek.

Co nás čeká:

• 31.3. si děti vyzvednete z MŠ obvyklým způsobem a zpět je přiveďte na 18:00 již navečeřené.
  • Pro děti bude připraven zábavný program k tématu a možná přijdou i kamarádi ze Čtyřlístku J.
  • Určitě nebudeme nikoho strašit, ale trocha odvahy bude každý moci prokázat při plnění zábavných úkolů.
  • Společně si usteleme na karimatkách, přečteme si pohádku.
  • Děti budou potřebovat: spacák, polštářek, karimatku, pyžamo (pokud děti v MŠ nemají ). Nemáte-li spacák nebo karimatku, domluvte se s třídní učitelkou.
  • Cca 4 ks nějaké dobré buchty bez krému pro případ hladu a ke společné snídani.
  • Pokud Vaše dítě bere pravidelně nějaké léky, které by se měly podat, prokonzultujte s námi.
  • Přihlášku si vyzvedněte u p. učitelek

BUDEME SE TĚŠIT
p. učitelky z Kopretin